Ελληνίδες και Έλληνες του Εξωτερικού, Με αισθήματα Εθνικής Υπερηφάνειας σας απευθύνω το φετινό μήνυμα, με την ευκαιρία των Εορτών των Χριστουγέννων και του Νέου Έτους 2020. Τα αισθήματα αυτά δικαιολογεί η λαμπρή πορεία σας -επιστημονική, επαγγελματική και όχι μόνον- στις …
Η νέα, λαμπρή, επιτυχία σας, η οποία σας καθιερώνει πλέον στην παγκόσμια κορυφή της υδατοσφαίρισης, χαράζει ταυτοχρόνως τον δρόμο σας για ένα εξίσου λαμπρό μέλλον. Οι επιδόσεις σας και το παράδειγμά σας μας κάνουν υπερήφανους. Θερμά συγχαρητήρια.